1983

  1. V TJ je 299 členů, z toho 50% mládeže do 15 let – projevuje se nadále příliv dětí ze sídliště. Výbor TJ ve složení Růžička, Jakubec, Turková, Novotný, Vonásek, Vróblová, Charvát, Šebánek, Růžičková, Schüller, Krčmářová, Slaný, Mach, Pácalt, Svatošová, Chmelař a oddíly stejné jako v r. 1982.
  2. Nucený nájemník TJ – SSLP - nabízí pomoc při plynofikaci sokolovny, leč TJ nemá finanční prostředky.
  3. K dispozici „jakonový“ autobus zakoupený od dopravních podniků jako ojetina, který p. Uzlik opravil a zprovoznil a bude na pár měsíců dělat radost
  4. Kotelna vyčištěna a hořáky seřízeny, kotelníkem TJ a SSLP je p. Kadič - soused a bývalý člen Sokola.
  5. Dětský karneval 20. 3. za účasti pestrých masek a hlavně výborného hudebníka Aleše Hradečného (později v 90. letech snad referenta v Komerční bance) - zůstal ve vzpomínkách dětí ještě po mnoho let.
  6. Cvičitelé TJ: Růžičková, Svatošová, Rudincová, Hávová, Koubíková, Šolc, Dušková, Krausová, Vopálenská, Pokorná, Bohmová.
  7. V tenisu trenéři a vedoucí družstev: Novotný, Frolda, Kukovič, Karbanová a Vonásek. Tenisoví žáčci začínají sbírat úspěchy na turnajích Vodních staveb na Klamovce. Prvním vítězem oddílového turnaje v tenisu je v singlu po boji s Ing. Jelínkem starší žák a později extraligový hráč Slavie Praha Robert Novotný a v deblu zvítězili Jelínek - Vonásek.
  8. Sportovní akrobacie vystupuje pod vedením Z. Jakubce v listopadu úspěšně v NSR (42 členů včetně přípravky, nejlepší Dobišová, Ridlová, Vacková - děvčata úspěšná i v atletice).