1984

  1. V TJ 343 členů, hokej již pomalu končí - má jen 14 dorostenců, na vzestupu je sportovní akrobacie, šachy a tenis - 45% členstva.
  2. Jelikož začíná přibývat záměrů k rozšiřování sportovních aktivit i členů, je ustavena stavební komise TJ (Drozd, Čáp, Pavlásek, Nikodém, Šachl, později Ing. Zákostelecký), ale kurtů pro tenis a nohejbal je stále zoufale málo.
  3. Dokončena rekonstrukce sociálního zařízení a vybavení šatny, dostalo se i na opravu tělocvičného náčiní v sále (žíněnky, kruhy, švédské bedny a další - na nové ještě dlouho nebudou peníze).
  4. Oprava a výměna části mantinelů na LH ploše a oplocen je pozemek přidělený do trvalého užívání pod parc. čísly 415/1 a 415/2.
  5. Na dalším dětském karnevalu na 90 „omaskovaných“ dětí a dalších 70 rodičů, velice pestrý program s historickým šermem - sokolovna doslova nadupána.
  6. Spotřeba elektřiny už zase roste na 5 646 kWh (výbor trne, nebude-li z toho průšvih).
  7. Vyrobena a instalována plechová vana pod kotel pro případný únik nafty v kotelně – časem se to ukázalo jako velice prozíravé.
  8. Odvetné utkání našich sportovních akrobatek s NSR v Tyršově domě a příprava na MS v BLR, přátelské utkání ČSSR-NDR, naši jsou skvělí. Zdeněk Jakubec prostě umí.
  9. Jeden z nejlepších roků sportu mládeže v Čimicích - kromě sportovní akrobacie také bří. Čechové v šachu a mladíci bří. Novotní s G.Veselou v tenise hájí úspěšně barvy TJ v republikových soutěžích. Robert je ve čtvrtfinále mistrovství ČSSR v Přerově a stává se přeborníkem hl. m. Prahy v kategorii mladší žáci, jeho bratr René a Gábina Veselá vítězí v celostátních turnajích. Dobře si vedou také mladí hokejisté - přípravka sparťanských žáčků v Čimicích.
  10. V oddíle tenisu a posléze i v TJ je novou posilou Ing. Vainer, jehož zkušenosti se promítly a promítnou i v dalších letech u všeho, co souviselo se stavbami a opravami v areálu TJ.