XVII. VŠESOKOLSKÝ SLET - ODA NA RADOST

XVII. VŠESOKOLSKÝ SLET - ODA NA RADOST

Obrázek uživatele Věra Smejkalová

Nádherný zážitek - oda na radost - ze života, z pohybu, z toho, že se nám práce podařila a mohli jsme být součástí báječné události v životě spolku. 

Dovolte mi poděkovat všem cvičencům, za jejich snahu a přispění k tak velkolepému vyznění celkové koncepce sletu. V letošním roce jsme za jednotu vysílali skupinu 84 cvičenců, na kterou jsem nesmírně hrdá. Prezentovali jsme se v 5 skladbách - Čmeláčci (rodiče a děti), Mravenci (předškoláci), Sokolhraní (mladší žactvo), Fitness (starší žactvo), V rytmu srdce (ženy)!!!

Děkuji všem cvičitelkám, že se nelehkého úkolu - nacvičit, zorganizovat, starat se - ujaly. Darina Fabianová, Lucie Chromá, Lucie Kvapilová, Jana Pištorová - to byly ty, které se snažily o co nejlepší výkon všech, staraly se o organizaci a cvičence. Kamila Vágnerová, Lucie Tichá, Gabriela Hálová - bez nich by nebylo nácviku a ani další organizace a starostlivosti.

Alexandra Vojtíšková, Eva Poláčková, Zuzana Kovaĺová, František Kvapil - to bylo naše skvělé zázemí u nejmenších dětí, které mělo nelehký úkol postarat se o hemžící se Mravence a děti ze Sokolhraní.

V neposlední řadě patří dík i všem rodičům, kteří zodpovědně vodili děti na nácviky, secviky, jezdili na oblastní slety a nakonec všechny přivedli do Edenu, kde slet vyvrcholil v úžasný zážitek pro všechny.

SLETU ZDAR!

Věra Smejkalová, náčelnice jednoty

TJ Sokol Čimice - emailový zpravodaj

Novinky ze sokola na Váš email.