Zájezd do Kalábrie+možnost kola

Zájezd do Kalábrie+možnost kola

Obrázek uživatele Vladimír Vonásek

Cestovní kancelář AMANO – Marta Novotná,

Rooseveltova 504, Litvínov 436 01, tel.: 476 741 173,

mob. 603 830 556, e-mail: amano@amano.cz, www.amano.cz

TJ SOKOL Čimice-Praha 8

KALÁBRIE – PRAIA A MARE

Nejjižnější část Apeninského poloostrova s krásnou přírodou a převážně hornatou krajinou, která má dodnes většinou zemědělský ráz a velmi málo průmyslu. Vyznačuje se teplým a příjemným podnebím od dubna do října,  nejčistšími úseky moře i pláží nejen v oblasti Itálie, nýbrž celé Evropy. Okouzlující odměnou pro každého návštěvníka jsou překrásné přírodní scenérie.

 

TERMÍN

POČET NOCÍ

 

 

TRILO OBSAZ.

4 OSOBAMI

TRILO OBSAZ.

3 OSOBAMI

BILO OBSAZ.

2 OSOBAMI

 

10.9. –21.9.20

9 NOCÍ

8 450

8 750

9 750

 

 

Ubytování: VILLAGGIO MANTINERA ****

Prázdninová vesnička o rozloze 200 ha leží kilometr od městečka Praia a Mare a 450 m od oblázkové a písčité pláže se skalnatými útesy vulkanického původu. Skládá se z centrální budovy hotelu, z vilek a bungalovů, kde je umístěno celkem 40 apartmánů, dále z kempinku a z obchodní části střediska, která je na rozdíl od hotelové části zpřístupněna i veřejnosti. Vše je ponořeno do velkého parku.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, bar, pianobar, diskotéka, kongresový sál, amfiteátr, boutique, market, kadeřník, tenisové kurty, volejbalové, minifotbalové a basketbalové hřiště, bocce, potápěčské centrum, odvoz hotelovým vláčkem na privátní pláž, nacházející se přímo proti ostrovu Dino, bar a občerstvení na pláži, doprava do městečka (v určených hodinách).

 

APARTMÁNY PRO 2-4 OSOBY (bilo o velikosti 32 m2) – jedná se o nové apartmány obklopené zelení. Všechny elegantně a moderně zařízené s vlastním vchodem, verandou se zahradním nábytkem, televizí a koupelnou včetně fénu. Skládají se z pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a kuchyně.

 

APARTMÁNY PRO 2-6 OSOB (trilo o velikosti 45 m2) jsou umístěny v přízemních zděných bungalovech, obklopených zelení. Všechny apartmány mají svůj vlastní vchod s verandou se zahradním nábytkem. Skládají se z obývacího pokoje s pohovkou, z kuchyňského koutu a koupelny, ze 2 ložnic s manželskými nebo oddělenými lůžky.

 

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

Ubytování v daném typu bungalovu, plážový servis, použití bazénu, dopravu zájezdovým autobusem, který zůstává k dispozici po celou dobu pobytu, delegátské služby, pojištění CK, výlet v objemu 150km

V CENĚ ZÁJEZDU NENÍ ZAHRNUTO:

- polopenze formou české kuchyně - 1 400,-Kč/ osoba

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu – možno v CK, pobytová taxa cca 2 EURO/osoba/noc.

Možné výlety:

1/ Diamante – krásné historické městečko ozvláštněné malbami na zdech tzv.murales, vždy první týden v září se tu koná feferonkový festival.  

2/ Maratea –  kratší výlet – autobus vyjíždí  serpentýnami na vyhlídku, kde je umístěna socha Krista v nadživotní velikosti – kopie té sochy v Rio de Janeiru – je odsud nádherný výhled

3/ výlet lodí – kolem ostrova Dino + pláž Arcomagno – ccca 15 EUR – polodenní.

4/ rafting na řece Lao – nádherný zážitek odpovídá ceně cca 35 EUR/osoba – v ceně doprava, půjčení vybavení – neopren, boty do vody, raft, pádlo, průvodce.

5/busem město Cosenza v centru Kalábrie s prohlídkou.

6/busem s přívěsem a koly podle pobřeží Marina di Camerota, zpět kolaři po vlastní ose.

 

Pro kolaře doporučujeme městečka St.Domenica di Talao, St.Nicola Arcella, Papassidero, Orso Marso, Verbicaro, pro zdatnější Mormano a další.

Cestou zpět je možné nabídnout zastávku v Neapoli s výletem na Capri. Cena zpáteční jízdenky na Capri – se liší dle typu lodi, ale dá se pořídit kolem 30EUR/osoba.

 

http://www.lamantinera.it/

 

Přihlášky - Ing. Vladimír Vonásek, tel. 723 284 764, vladimir.vonasek@post.cz

 

 

TJ Sokol Čimice - emailový zpravodaj

Novinky ze sokola na Váš email.