ZÁVODY NA ODRÁŽEDLECH, KOLECH 2019

ZÁVODY NA ODRÁŽEDLECH, KOLECH 2019

Obrázek uživatele Věra Smejkalová

Ve středu 8.5.2019 uspořádal odbor všestrannosti na hřišti ZŠ Libčická závody na odrážedlech a kolech. Účastníky závodů byly děti z oddílů Rodiče a děti, Předškoláci a Mladší žactvo - a přihlášeno bylo 50 dětí. Krásné sluneční odpoledne se vydařilo. Organizátory byli cvičitelky OV, ale také naši věrní příznivci a jejich rodiny. Všichni pracovali s nasazením, obětavostí a chutí dovést akci do zdárného konce. Plán odpoledne vyšel, dvě hodiny byly plné pohybu nejen dětí, ale i jejich rodičů, kteří povzbuzovali, běhali a radovali se spolu s dětmi. Na závěr závodů byly rozdány krásné diplomy a medaile všem účastníkům. Závody byly součástí plnění úkolů projektu "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky", ve kterém jsou naše děti zapojeny. Tak zase za rok!

Věra Smejkalová                                                                                                                                                                                                                                                                              náčelnice TJ

TJ Sokol Čimice - emailový zpravodaj

Novinky ze sokola na Váš email.