Pojeďte s námi k moři. Zacvičit si i zrelaxovat!

Pojeďte s námi k moři. Zacvičit si i zrelaxovat!

Obrázek uživatele Jana Pištorová

Milé dámy, 

pořádám, s kamarádkou cvičitelkou Zdeňkou zájezd k moři. Veškeré info ráda doplním.(viz níže) Jana P.

 ve spolupráci s Cestovní   kanceláří AMANO – Marta Novotná,

jana@pistorova.cz, tel.603 434 557

Vieste - Gargano – APULIE

pobytový zájezd se cvičením u moře

Poloostrov Gargano je vysoký skalnatý výběžek do Jaderského moře s pobřežím vroubeným zátokami a útesy. Je to jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Itálii; vnitrozemí pokrývá Foresta Umbra, chráněná enkláva starobylých lesů, zatímco pobřeží je směsicí útesů, malých zálivů, pláží, rybářských vesnic a stále populárnějších malých rekreačních středisek. Návštěvníky Gargana přitahuje panorama typických bílých útesů, které se tyčí nad nádhernými písčitými plážemi.

UBYTOVÁNÍ:   VILLAGE ARCOBALENO

Nové prázdninové středisko situované na proslulé pobřežní promenádě navazující na centrum historického města Vieste a přímo naproti vyhlášené pláži „Spiaggia Castello“ – Hradní pláž, která získala již před léty pro svou čistotu moře mezinárodní ocenění Bandiera Blu (Modrá vlajka). Komfortně a moderně zařízené řadové vilky umožňují strávit krásnou a ničím nerušenou letní dovolenou uprostřed poklidné zeleně, s možností příjemného posezení na krásně zařízených verandách s barbecue, u bazénu nebo u moře.

SPORTOVNÍ PROGRAM A SLUŽBY: formou cvičení na pláži(rozcvička, jóga), moři(společné plavání,joging,hydromasáž), aquaaerobik v bazénu, na zahradě (aerobní cvičení, formování postavy, hormonální jóga, strečink a relaxační cvičení. Společně strávený čas, vycházky a zábavu Vám budou zajišťovat zkušené lektorky: Jana Pištorová a Zdeňka Kamarýtová.

Připravíme cvičení na míru pro každého z Vás

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s hydromasáží, slunečníky a lehátky, bar, restaurace, pizzerie, minimarket, plážové volejbalové hřiště (zdarma), minifotbalové hřiště (za poplatek), dětský koutek, soukromá i veřejně přístupná pláž, parkoviště. pro hosty bezplatně zajištěn také zábavný program.

VILKY PRO 2-5 OSOB (trilo): Jedná se o nově postavené řadové vilky. TV sat, vlastní vchod a velkou verandu s předzahrádkou nebo terasu s barbecue a zahradním nábytkem, některé trezor. Jsou složeny ze dvou ložnic s manželskými nebo 2 samostatnými lůžky, z obývacího pokoje s kuchyní a z koupelny s WC a sprchovým koutem.

Arcobaleno---5Arcobaleno---4Arcobaleno---2ARCOBALENO2

 

   TERMÍN

POČET

NOCÍ

     CENA NA OSOBU DLE OBSAZENOSTI AP

TRILO - 4 OS

TRILO - 3 OS

TRILO 2 OS

26.6. – 5.7.2020

7 nocí

10.350

11.850

14.350

 

SLEVA PRO DĚTI V DOPROVODU 2 DOSPĚLÝCH OSOB - 1 000,-

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

ubytování, dopravu zájezdovým autobusem-odjezd v odpoledních hodinách, průvodce, povinný úklid ve výši 35EUR/AP, plážový servis – 2 lehátka + slunečník/apartmán,sportovní program s Janou a Zdeňkou

Rodinným příslušníkům,které vezete s sebou (manželé,děti, babičky,atd),kteří se nebudou zúčastňovat sportovního programu, bude poskytnuta sleva.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: cestovní pojištění

Možnost zajištění polopenze formou české kuchyně – 1.300Kč/osoba/ 7 nocí

děti sleva na stravu 200Kč, sleva při ubytování 5 osob v AP – 250,-Kč/osoba

Oddíl Aerobiku - emailový zpravodaj

Novinky z oddílu na Váš email.