Aerobik / Ceník

Ceník cvičení a pokyny k platbám od ledna 2024

Aktuálně: Pokyny pro platby, cena příspěvku ČOS: viz níže (platby v hotovosti pouze jednotlivé hodiny á 180,-kč)

 Přijďte si vyzkoušet a zacvičit  na jakoukoliv cvičební hodinu dle platného rozvrhu. Vyberte si z naší  nabídky tak, aby pro Vás cvičení bylo zdravé, účinné a zároveň, aby Vás pohyb bavil.

Členský příspěvek Sokola je 600,- kč / kalendářní rok, Členové od 65 let platí 300,- Kč .  ( pokud jste i v jiném oddíle, příspěvek platíte pouze 1x., členský příspěvěk Vás opravňuje koupit si zvýhodněné permanentky a cvičit na ně)

Pokud platíte členský příspěvek poprvé, musíte vyplnit a podepsat dotazník s údaji o vás, který se zanese do seznamu členů ČOS. Dotazník u cvičitelky.

Cena za 20 cvičebních hodin při zakoupení permanentky = 2 000 Kč, 1 cvičební hodina 100,-Kč (platí  12 měsíců od data zakoupení, na všechny hodiny oddílu aerobiku dle rozvrhu)

Cena za 20 cvičebních hodin při zakoupení permanentky = 1600 Kč, 1 cvičební hodina 80,-Kč/ Pro členy od 65 let (platí  12 měsíců od data zakoupení, na všechny hodiny oddílu aerobiku dle rozvrhu)

Cena za 1 cvičební hodinu = 180 Kč (bez permanentky) 

Způsob platby:

Permanentky, členský příspěvek ČOS

Platí se    na  účet Sokola č.ú. 242596329/0800, platby aerobiku posílejte : VS 400 a na hodinu donesete doklad o zaplacení nebo ukážete v mobilu. Je nutno do zprávy pro příjemce napsat Jméno, účel platby, a datum. např. Jana Nováková, permanentka odd.aerobiku  2024,(členský příspěvěk 2024)

Platby v hotovosti pouze 180,- Kč na hodině své cvičitelce

Potvrzení o platbě:

pokud budete chtít potvrzení o platbě pro  zaměstnavatele nebo Vaší zdravotní pojišťovnu, která Vám část hodin proplatí. Nutno zaplatit na účet sokola a do zprávy pro příjemce dát vše co od Vás pojišťovna vyžaduje. Standartně Vám  naše paní účetní  pošle fakturu, na kterou potřebuje od Vás adresu trvalého bydliště.Tu dejte do zprávy pro příjemce s Vaším jménem. Takže zaplatíte na účet sokola a pošlete Vaši žádost paní Aleně Hurtové: alena.hurt@seznam.cz., která, Vám fakturu pošle. Vy s fakturou a Vaším dokladem o zaplacení z banky, můžete zaslat nebo odnést kam potřebujete.

Můžete využívat i naší saunu, která je v sokolovně. Nutno se domluvit s Vaší cvičitelkou

Těšíme se na Vás,  na viděnou v tělocvičně i venku na hřišti, Vaše cvičitelky

Oddíl Aerobiku - emailový zpravodaj

Novinky z oddílu na Váš email.