Dobrý den, milé cvičenky, přeji vám vše nejlepší do nového roku a omlouvám se, ale z pracovních důvodů tuto středu ještě cvičení není, bude až za týden. Pokud chcete, můžete si přijít zacvičit i jiný den na jiné cvičení dle rozvrhu. Mějte se hezky a za...více